KEXINT Optinio Pluošto Pleistras Laido MTP-MTP OM4 24core 40G Pluošto Pleistras Kabeliai / 3Meters
KEXINT Optinio Pluošto Pleistras Laido MTP-MTP OM4 24core 40G Pluošto Pleistras Kabeliai / 3Meters
KEXINT Optinio Pluošto Pleistras Laido MTP-MTP OM4 24core 40G Pluošto Pleistras Kabeliai / 3Meters
KEXINT Optinio Pluošto Pleistras Laido MTP-MTP OM4 24core 40G Pluošto Pleistras Kabeliai / 3Meters
KEXINT Optinio Pluošto Pleistras Laido MTP-MTP OM4 24core 40G Pluošto Pleistras Kabeliai / 3Meters
KEXINT Optinio Pluošto Pleistras Laido MTP-MTP OM4 24core 40G Pluošto Pleistras Kabeliai / 3Meters
KEXINT Optinio Pluošto Pleistras Laido MTP-MTP OM4 24core 40G Pluošto Pleistras Kabeliai / 3Meters KEXINT Optinio Pluošto Pleistras Laido MTP-MTP OM4 24core 40G Pluošto Pleistras Kabeliai / 3Meters
KEXINT Optinio Pluošto Pleistras Laido MTP-MTP OM4 24core 40G Pluošto Pleistras Kabeliai / 3Meters
KEXINT Optinio Pluošto Pleistras Laido MTP-MTP OM4 24core 40G Pluošto Pleistras Kabeliai / 3Meters
KEXINT Optinio Pluošto Pleistras Laido MTP-MTP OM4 24core 40G Pluošto Pleistras Kabeliai / 3Meters
KEXINT Optinio Pluošto Pleistras Laido MTP-MTP OM4 24core 40G Pluošto Pleistras Kabeliai / 3Meters
KEXINT Optinio Pluošto Pleistras Laido MTP-MTP OM4 24core 40G Pluošto Pleistras Kabeliai / 3Meters
KEXINT Optinio Pluošto Pleistras Laido MTP-MTP OM4 24core 40G Pluošto Pleistras Kabeliai / 3Meters

KEXINT Optinio Pluošto Pleistras Laido MTP-MTP OM4 24core 40G Pluošto Pleistras Kabeliai / 3Meters

€61.10
Į krepšelį Pridėti prie pageidavimų
Produkto aprašymas

  • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
  • Įrenginio Tipas: daug (3 Metrų/lot)

Aprašymas:

MTP moterų/vyrų OM4 fiber optic patch cord

MTP AOC mazgai yra įrengti aktyvaus optinio kabelio, pvz., QSFP / QDR / CXP. Naudojant MTP Rėmelis ir FA surinkti mini didelės spartos prisijungti patchcord.

Optinio Pluošto Kabelį Nuo 2core, kad 24core

Ląstelienos: galite pasirinkti 9/125 SM arba MM: 62.5/125 ,50/125, OM1,OM2,OM3,OM4

Žemo praradimo patch cord

Techniniai duomenys:

jungtis matmenys-7.75 mm aukštis x gylis 61 mm

Skaičius skaidulų - 12

striukė medžiaga - pvc (OFENR stove-nominali)

Striukė OT - 3.0 mm

Įrengimas Tempimo Apkrova -100N (445 tvm)

Ilgalaikio Tempimo apkrova -50N(222lbs)

Įrengimas Minimalus lenkimo Spindulys -4.5 cm (1.8 in)

Ilgalaikio Minimalus lenkimo Spindulys -3.0 cm (1.2 in)

Slopinimas, ne 850 nm -3.5 dB/km

Slopinimas, ne 1300 nm -1.0 dB/km

Didžiausias jungties Praradimo -0.50 db

Tipiškas Grįžti Nuostolių -22 dB

Operationg Temperatūros --20℃ iki +70℃

KEXINT Optinio Pluošto Pleistras Laido MTP-MTP OM4 24core 40G Pluošto Pleistras Kabeliai / 3Meters

  • Prekės Pavadinimas: KEXINT
  • Modelio Numeris: PC-MTP-MTP-24core-3m
  • MTP pluošto adapteris: mtp laidas surinkimas
  • MTP pluošto laido: mtp optinio tinklo jungtis
  • Jungties tipas: Hibridas
  • MTP mpo fiber optic patch cord: mtp pluošto kabelis
  • Elemento Ilgio: 3m
  • Suderinamas: HP,Dell Force10, "Cisco", Liejimo,Individualų Ženklų,Arista,D-Link,Brokatas,Extreme, "Intel", TP-link,Mikrotik,Mellanox,Netgear,Perėjimas Tinklai,Sąjungininkų, "Alcatel-lucent", Kadagių,Linksys,Zyxel,Ubiquiti,Enterasys,IBM, "Ericsson"
  • optinio pluošto mtp jungtys: pleistras laido adapteris
Žymos: pluošto pleistras kabeliai, optinis patch cord, fiber optic patch cord, Pigūs pluošto pleistras kabeliai, Aukštos Kokybės optinis patch cord, Kinija fiber optic patch cord Tiekėjų
Nemokamas pristatymas 2X2 optinis splitter dvigubo lango vienas metras ant pliko pluošto vamzdis . 2X2 FBT Jungtis Į Singlemode Optinio pluošto Sankabos gali pora optinius signalus, sankabos srityje, ir tada paskirstyti šviesos galia. Pagrindiniai parametrai apima veiklos bangos ilgį, plotį, ir perteklinis nuostolis, kablys santykis, PDL ir pan. Išsamus aprašymas Savybės: Programos: Mažas
€15.73
Aukštos kokybės naujas kabelinę televiziją 2 rezultatai AGC FTTH pluošto optinis mazgas Aukštos kokybės naujas kabelinę televiziją 2 rezultatai AGC FTTH skaidulų optinio imtuvo 1.Produkto Aprašymas XW-17OPT02 stiliaus FTTH optinis imtuvas yra namų pagrįstas optinis imtuvas, maitinimo galutinis tikslas-plėtoti optinės prieigos ir tinka FTTH (fiber į namus) optinio tinklo vartotojų prieigą prie pabaigos. Analoginis
€8.65
Naujas J4860A/B/C HP Suderinama 1,25 G 70-80km SFP siuntimo ir priėmimo modulis Naujas J4860A/B/C HP Suderinama 1000Base-ZX 80km SFP siuntimo ir priėmimo modulis 100% suderinama,Patikrintas geras sąlygas garantuotas Aukštos kokybės su CE ir FCC sertifikatas,1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija. Telekomunikacijų klasės kokybė,konkurencinga kaina, tik 10% -20% originalus vieną kainomis Produkto
€64.57
H3C SFP-FE-LX-SM1310-A 15 KM 100BASE-LX SFP OC-3/STM-1 Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.
€66.06
DN RTXM192-450 WHD 2.5 G-1310nm-15 km-SM-ESFP šviesos modulis Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.
€16.52
10/100M Vieno Pluošto Pluošto Media Converter Išorės PSU WDM 25 KM FC Apžvalga: Dėl savo unikalios funkcija nuorodą gedimo įspėjimo tarp elektros uosto ir optinių uosto, protingas 10/100M prisitaikanti fast Ethernet media converter gali pakeisti media converter su tinklo valdymas žymiai sumažina sistemos sąnaudas. JYT-DS801 Ethernet media converter gali interconvert elektros signalus
€49.67
Sumitomo SCP6G44-H2-BWE 1,25 G-1310nm-10km-SM-ESFP pluošto optinis siųstuvas-imtuvas Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei
€13.37
Pagaminta Kinijoje DCC-66 Baterijos Įkroviklio Laidą " Sumitomo Sintezės Splicer TIPO 39/66 Maitinimo Laidas, Kabelis Produkto Aprašymas 1 T jis DCC-66 Baterijos Įkrovimo Laidas jungiasi ac adapteris, kuris ateina su Sumitomo Tipas-39 ir Tipo-66 Sintezės Splicers į splicer akumuliatorių. (Prisijungia PS-66 BU-66S ar BU-66L) 2. Ne Originalas Fujikura Maitinimo Laido , pagaminti Kinijoje , rentabilus pasirinkimas ir taip pat yra didelis
€13.24
Singlemode 1310/1550nm 26/24dB Pastatytas VFL Optinis Laiko Domain Reflectometer Optinio Pluošto OTDR 80KM Singlemode 1310/1550nm 26/24dB Pastatytas VFL Optinis Laiko Domain Reflectometer Optinio Pluošto OTDR 80KM Aprašymas: TB100 serijos Optiniai Laiko Domain Reflectometer (OTDR) yra protingas metrą naujos kartos nustatymo pluošto ryšių sistemos. Su populiarinimas optinio tinklo statybos miestuose ir countrysides, matavimo optinio tinklo
€620.89
Karšto parduoti!10GBSE-ZR Intel suderinama,SFP+ siųstuvas-imtuvas,10G 1550nm 80km SFP+ optinis modulis puiki kokybė,gera pardavimas! 10G 1550nm 80km SFP+ optinis modulis su dviguba LC jungtis ir DDM funkciją,100% Compatabile ir funkcinės sistemos su Intel PRODUKTO SAVYBĖS ir Veiklos duomenų perdavimo sparta iki 10.3 Gbps 1550nmEML siųstuvas ir APD imtuvas Vidutinė Išėjimo Galia: 0~5dBm Imtuvo Jautrumas:-24dBm Atstumas iki 80km per SMF Bendrosios 3.3 V
€342.62
EPON OLT 4PORTS kostiumas HUAWEI ZTE FiberHome ONU ONT nemokamai INTERNETO NPS programinė įranga EPON OLT 4PORTS kostiumas HUAWEI ZTE FiberHome ONU ONT nemokamai INTERNETO NPS programinė įranga 1.Produkto Aprašymas XW-17WZ104 yra važiuoklės OLT prietaisas, kuris suteikia 4 transliacijos GE - PON uostus, 4 uplink GE SFP prievadų ir 4 10/100/1000M RJ45 uostų. Aukštis, yra tik 1U lengvas montavimas ir erdvės taupymo. Kiekvieną PON
€548.95
Kišeninis Pluošto Galios matuoklis APM830 Aukštos Kokybės šviesolaidinį metrų APM830 galios matuoklis optinio tinklo testeris +26 ~ -50dBm APM830 Optinio Pluošto Skaidulų Galios Matuoklis Funkcijos: 1. Platus matavimo diapazonas: Aukštos rezoliucijos: 0.01 dB; Geras tikslumas:±0.2 dB; 2. Įterpties nuostoliai bandymo dB); 3. SM arba MM programas; 4. FC Jungtis; 5. 850/1300/1310/1490/1550/1625nm ilgiai kalibruojami; 6. APM820 yra telekomunikacijų bandymų, APM830 yra
€24.42
Vienas pelės mygtuku Spustelėkite Optinio tinklo Jungtis Švaresnis Rašiklis ST ir PK FC jungtys Pluošto Švaresnis nemokamas pristatymas Kasetės siurbliai korekcijai balta juosta pildymas Vienas pelės mygtuku Spustelėkite Optinio tinklo Jungtis Švaresnis Rašiklis ST ir PK FC jungtys Pluošto Švaresnis nemokamas pristatymas Optinio pluošto Švaresnis Parkeris yra skirta specialiai gerai dirbti su moterų jungtys, ši priemonė valo rėmelis pabaigos veidai pašalinti
€13.24
TM-600 VDSL VDSL2 Testeris ADSL WAN & LAN Testeris xDSL Linijos Bandymų Įrangos (OPM+VFL+Toną Tracker+TDR) TM600 TM-600 VDSL testeris, specialiai sukurta xDSL linijos bandymas (xDSL yra: ADSL, ADSL2, ADSL2+, READSL, VDSL2 ir pan.) ir techninės priežiūros Ji suteikia xDSL bandymo, PPPoE dial bandymo, DMM bandymo, Modemo emuliacija, linijos įtampos indikacijos ir pan. TM-600 VDSL Testeris taip pat pristato Optinės Galios Matuoklis ir Vaizdo
€312.93
15 Metrų LC-LC Fiber Optic Cable MultiMode Dvipusis Patch Cord 50/125 OM2 15M Šių multimode 50/125um duplex fiber optic patch kabeliai yra nutrauktas, su LC fiber optic jungtimis abiejuose galuose (LC-LC). Vadinamas Lucent Jungtys, Mažai Jungčių ar Vietos Jungtys, šių snap-in jungtys paprastai yra naudojami didelio tankio ryšius ir yra suderinama su plug-and-play prietaisų, tokių kaip SFP moduliai ir XFP
€12.42